İletişim
Konya Havalimanı Oto Kiralama
Konya Havalimanı Oto Kiralama

Konya Havalimanı Oto Kiralama

Araç kiralama hizmeti ülkemizde online siteler üzerinden verilir. Araç kiralama hizmeti almak istediğiniz zaman bu alanda hizmet veren birçok firma bulunur. Nasıl bir araç kiralamak istediğiniz ve kaç kişilik araç kiralayacağınız bu nokta da oldukça önemlidir. Online hizmet veren firmalardan araç kiralama hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Araç kiralama da aynı zaman da benzin ücretleri de kiralayan kişiye aittir. Aracı kiralarken belki bir miktarı firmayı ödemek gerekir. Aracın kaşan tutarı ise teslim edildiği zaman çekilir. Ancak bu konuda güvenilir bir firma bulmak önemlidir. Bu nedenle araç kiralaması yaparken online olarak hizmet veren diğer firmaları da mutlaka araştırmak da fayda var. 

 

Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralama yapmaya karar verdiğiniz zaman güvenilir firmaları bulmanız gerekir. Online hizmet veren her firmadan bu konuda destek almak doğru olmaz. Ödeme konusunda bir sorun yaşamadığınız ve araçları konforlu ve bakımlı olan firmalardan araç kiralama yapmak gerekir. Aynı zamanda fiyat bilgi de her bir müşteri için önemlidir. Araç kiralama yaparken kendi bilgilerinizi vermek ve aynı zaman da kredi kartı bilgilerinizi de sisteme girmeniz gerekir. Arabayı aldığınız gibi teslim edene kadar kredi kartından belli bir ödeme alınır. Daha sonra bu tutar size iade edilir. Dervish oto kiralama olarak sizden herhangi bir kredi kartı bilgisi istemiyoruz yani provizyonsuz araç kiralama hizmeti veriyoruz.

 

Araç Kiralamada Araç Seçimi

Araç kiralama hizmeti alırken araç seçimi de herkes için önemlidir. Özellikle kalabalık aileler genellikle daha büyük araçları tercih ederler. Ancak aracı çok fazla kullanmayacaksanız küçük bir araç da seçmek mümkün olacaktır. Genellikle araç seçimleri de havaalanında çok sık yapılır. Konya havalimanı araç kiralama hizmeti de birçok firma tarafından verilir. 

 

Araç Kiralama Ücretleri

Firmalardan araç kiralama yapılırken genellikle ücretlere bakılarak araç kiralama yapılır. Günlük olarak belirlenen belli bir ücretlendirme yapılır. Ancak arabaların büyüklüğüne göre fiyat da değişir. Eğer daha büyük bir araç alacaksanız fiyat da artar. Aylık olarak araç kiralama yapıldığı zaman daha uyguna gelebilir. Bu nedenle günlük kiralamaya göre aylık olarak kiralamak daha uygun olacaktır. 

 

konya havalimanı oto kiralama

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU