İletişim
Konya Havalimanı Araç Kiralama
Konya Havalimanı Araç Kiralama

Bu makalemizde sizlere ; Konya Havalimanı Araç Kiralama , Konya Havalimanı Rent a Car , Konya Havalimanı Oto Kiralama hakkında bilgi vereceğiz.

 

Aracınızla Konya Havalimanı'na ulaşmak için:

Yol tarifi Al: https://goo.gl/maps/pW3kdFy9EXdJJTED9

 

Konya Ankara yolu üzerinde yer alan Konya Havalimanı Büyükkayacık, Vali Ahmet Kayhan Cad., 42250 Selçuklu/Konya adresinde yer almaktadır.

 

Konya Havalimanı sivil hava trafiğine 2000 yılında açılmış olup günümüzde hala faaliyet göstermeye devam etmektedir. Sivil havayolu ulaşımı 3. Ana Jet Üst Komutanlığı’na ait askeri havaalanına ilave edilmiş olan sivil tesisler ile sağlanmaktadır.

 

Toplamda 200 bin metrekare alan üzerine kurulmuş olan Konya Havaalanı 2000 yılından itibaren dış havayolu trafiğine açılmış olup günümüzde hala iç ve dış hatlar yolcu taşımacılığı hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Havaalanı içerisinde toplamda 24.000 metrekarelik terminal binası alanı bulunmakta olup bu alanda yolculara hizmet sunulmaktadır. Bunun yanı sıra havaalanı içerisinde VIP salon ve 550 araç kapasiteli bir otopark da bulunmaktadır.

 

Yolcularına kaliteli hizmet sunmak amacı ile geliştirilmekte olan Konya Havaalimanı oldukça modern bir havaalanı olma özelliğine sahip olmasının yanı sıra dış hat seferleri ile de önemli bir konumda yer almaktadır.

 

Konya'da keşfedeceğiniz onlarca durak arasındaki mesafeyi Konya Havalimanı Araç Kiralama hizmetiyle azaltabilir, vakitten kazandığınız gibi gezinizin tadını çıkartabilirsiniz.

 

Konya Havalimanı
konya havalimanı araç kiralama

 

 

Her Bütçeye Uygun Araçlar
konya havalimanı araç kiralama

 

konya havalimanı araç kiralama

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU