Müşteri Hizmetleri


+90 (332) 322 6315

Konya Depozitosuz Araç Kiralama

 

Bu makalemizde sizlere ''konya depozitosuz araç kiralama, konya kredi kartsız araç kiralama, ve konya provizyonsuz araç kiralama'' ile alakalı bilgiler vereceğiz.

Provizyonsuz araç kiralama müşterilerimizin en çok sorduğu konulardan biridir. Bazı firmalar araç kiralama yaparken provizyon uygularlar. Bu durum müşterileri zor durumda bırakan uygulamalardan biridir. Çünkü bu süreç boyunca kredi kartının belirli bir limiti kullanılamaz hale gelir. Ayrıca blokaj söz verildiği tarihte kaldırılmadığı takdirde müşteriler mağdur duruma düşebilir.

Konya Dervish Oto Kiralama olarak provizyonsuz araç kiralama hizmeti veriyoruz. Böylece müşterilerimizin kredi kartına herhangi bir blokaj uygulanmıyor ve gönül rahatlığıyla araç kiralama gerçekleştirilebiliyor. 

 

Kredi kartsız araç kiralama birçok müşteri tarafından talep edilen hizmetlerden biridir. Bazı müşteriler kartla ödeme yapmak yerine nakit ödemeyi tercih edebiliyor. Dervish Oto Kiralama olarak nakit ödeme kolaylığı sağlayarak müşterilerimizin her durumda mağdur olmadan ödeme gerçekleştirmesine imkan sağlıyoruz. Yurtdışından gelen müşterilerimiz kredi kartı bilgisi vermeden araç kiralayabiliyor. Yurt içinden rezervasyon yapan müşterilerimizin ise kredi kartı bilgisini paylaşması yeterli oluyor.
Kredi kartsız araç kiralamak isteyen müşterilerimiz, aracı teslim alırken ödemeyi gerçekleştirebiliyor. Bu işlem sırasında kredi kartına herhangi bir bloke de konulmuyor. Böylelikle müşterilerimiz gönül rahatlığıyla araç kiralama yapabiliyor.  Eğer istenirse +Kdv ödeyerek kredi kartıyla da araç kiralama mümkün oluyor. Bu iki seçeneğin dışında havaleyle ödeme de seçeneklerimiz arasında bulunuyor. Kredi kartsız araç kiralama hizmetinden faydalanmak için yalnızca teslimat sırasında nakit ödeme yapacağınızı belirtmeniz yeterli oluyor. Daha sonrasında kiralama sözleşmesi yapılıp, gerekli bilgiler alındığında kiralama süreci de başlamış oluyor. Sağlık personeli, devlet memuru ve askeri personelden kredi kartı bilgisi talep edilmemektedir.

 konya araç kiralama, konya rent a car, konya oto kiralama, konya araba kiralama, konya kiralık araç,  araç kiralama konya,

 rent a car konya, oto kiralama konya, konya kiralık araba, araba kiralama konya

Konya Araç Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Rent a Car

Konya Oto Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Rent a Car

Konya Oto Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Rent a Car

Konya Oto Kiralama

Konya Araç Kiralama
Konya Rent a Car
Konya Oto Kiralama
Konya Araç Kiralama
Konya Rent a Car
Konya Oto Kiralama