İletişim
Konya Rent a Car
Konya Rent a Car

Makalemize başlamadan önce ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Covid-19 salgınında vefat eden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, sevdiklerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

Bu makalemizde sizlere konya rent a car hakkında bilgi vereceğiz.

 

Şirketimiz 10 seneyi aşkındır Konya’da güvenilir araç kiralama hizmeti veriyor. Filomuzda sizlerin memnuniyeti için; Ekonomik,orta,lüks,suv,4x4,4x2,hatchback araç ile portföyümüzü geniş tutuyoruz. 

 

Nerelerde şubeniz var?

Tek şubemiz Konyadadır. Konya Tren garına mesafemiz çok yakındır. İl dışından gelen misafirlerimize vakit kaybetmeden günü birlik oto kiralama ihtiyaçları için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

 

Kaza Durumu?

Şirketimize en çok sorulan sorulardan bir tanesi de kaza durumunda nasıl bir işlem uygulandığıdır.

 

Sizlerin mağdur olmaması için şirketimizde full rent a car kasko uygulaması vardır. Rent a Car kaskosunun devre dışı kaldığı pozisyonlar dışında aracımız pert bile olsa kasko muafiyet bedelini düştükten sonra bütünüyle kazanın bedelini öder.

 

Hangi durumlarda rent kasko devre dışı kalır?

Alkollü ve ehliyetsiz kazalarda, ters yön ve kırmızı ışık ihlalinden sonra yapılan kazalarda rent kasko devre dışı kalır. Müşteri rent kaskodan yararlanamaz olay ile alakalı masraflardan %100 kendisi sorumlu olur.

 

Provizyon, Depozito alınıyor mu?

Firmamız müşteriyi mağdur eden bu sistemi kullanmıyor. Neden mağdur oluyor müşteri? çünkü bu durum müşterileri zor durumda bırakan uygulamalardan biridir. Bu süreçte kredi kartının belirli bir limiti kullanılmaz hale gelir. Ayrıca bloke söz verildiği zamanda kaldırılmadığı müddetce müşteriler mağdur duruma düşebilir. Firmamızı kuruluşundan bugüne kadar provizyonsuz oto kiralama hizmeti veriyor.

 

Senet alınıyor mu?

En çok sorulan sorulardan biride sözleşmenin yanında senet alıp almadığımızdır. Bazı firmalar sözleşmenin yanında teminat olarak boş veya aracın değeri kadar senet alırlar. Biz bu sistemi kesinlikle kullanmıyoruz. Sadece sözleşme alarak sizlerin aklına takılacak ve sizleri mağdur edecek uygulamalardan sakınıyoruz.

 

*Bu yazımızı kısa tutacağız aklınıza takılan bütün soruların cevabını altta vereceğimiz linkten ulaşabilirsiniz. Araç kiralama koşulları ve sözleşme detaylarımız için buraya tıklayın!

 

Güncel araç kiralama fiyatlarımız için buraya, Bizim ile iletişime geçmek, WhatsApptan aklınıza takılan soruları sormak, adresimize ulaşmak ve yol tarifi almak için buraya tıklayın.

Bu makaleyi sabr ile okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bir sonraki yazımızda buluşmak ümidiyle Allaha emanet olun.

  • Etiketler:

TEKLİF FORMU