İletişim
Konya Gelin Arabası Kiralama
Konya Gelin Arabası Kiralama

Konya Gelin Arabası Kiralama

 

Bu makalemizde sizlere ‘konya gelin arabası kiralama’ ve ‘konya sünnet arabası kiralama’ hakkında bilgi vereceğiz.

Covid-19’u yaşadığımız bu üzücü günlerde birçok esnafımız zarar gördü. Özellikle düğün salonları ve organizasyon yapan firmalar iş yapamaz oldu. Tabi eskisi gibi artık hiç bir şey olmayacak. Konya’mıza özel düğün pilavları, şenlikler, düğünler artık toplu yapılamıyor. Öncelikle bu pandemi sürecinde zarar gören Konyalı hemşerilerimize rabbimizden sabır, ihsan ve bereket diliyoruz. İnşallah bu kötü günler bir gün bitecek ve her şey eski düzene dönecek.

Konumuza gelecek olursak biz Dervish oto kiralama olarak Konya’da ekonomik, orta ve lüks segment araçlar ile yaklaşık 15 senedir hizmet veriyoruz. Araçlarımız full rent kaskolu ve en son model araç portföyü ile siz müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata sunmayı planlıyoruz.

 

Gelin Arabası olarak neler var?

Tabi gelin arabası deyince en çok tercih edilen araçlar lüks segment gurubu otomobiller ve cipler. Araçlarımıza örnek verecek olursak Mercedes gurubu, BMW gurubu, Audi gurubu ve Ford’un Kuga modeli, Renault un Kadjar modeli, Jeep’in Renegade modeli ve daha niceleri filomuzda mevcuttur. Lüks araçlarımız özel yapılmış olan www.konyaluksarackiralama.com ‘dan bakabilir veya sitemizde bulunan Araçlar, → Lüks Segment sekmesinden gelin araçlarına ulaşabilirsiniz.

 

Gelin Arabası Fiyatları?

Günlük lüks segmentte 250 TL’den 1000 TL ye kadar bütçenize uygun araçlarımız mevcuttur.

 

Gelin Arabası Süslemesi Fiyatları?

Takriben 200 TL ile 350 TL arası fiyatlara isteğinize göre konyada araç süsleme bulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere gelin arabası kiralama, sünnet arabası kiralama dan kısaca bahsettik. Aklınıza takılan soruları WhatsApp destek hattımızdan veya müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dileriz.

Abdurrahman Türkoğlu

 

Konya Gelin Arabası Kiralama

 

 

  • Etiketler: