Müşteri Hizmetleri


+90 (332) 322 6315

Konya Arac Kiralama

Konya Araç Kiralama

Bu makalemizde sizlere 'Konya Araç Kiralama' ve birazda kendimizden bahsedeğiz. 

Türkiye’nin en eski ve köklü transfer hizmeti veren firmalarından olan DERVİSH, 2000 yılında turizm sektöründe yer alamaya başladı. O günden bugüne kadar elde ettiği deneyimi kadrosu ve hizmet araçlarıyla geliştiren firma, “müşteri odaklı hizmet ve üst düzey memnuniyet” ilkesiyle büyüdü. 

Müşteri memnuniyetini kalite, konfor ve ekonomik çözümlerle sunan firma, bünyesindeki araçlarla şoförlü oto kiralama hizmeti vererek VIP otolar, şehirlerarası ve şehir içi ulaşım, özel geziler, makam aracı tahsisi ya da özel günlerde ihtiyaç duyulan düğün arabası gibi birçok ulaşım gereksinimini karşılamayı hedefledi.

Türkiye’nin maneviyat şehri Konya’da da hizmet veren DERVİSH araç kiralama ihtiyaçlarınızı 24 saat yerine getirmek amacıyla sektörün öncülerinden biri haline geldi. Şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarınızın karşılanması için gerekli olan çözümleri bulabileceğiniz DERVİSH, lüks sınıf araçların şehiriçi ve şehir dışındaki özel işleriniz için kullanılması yönünde hizmet vermektedir.


Misyon
Şoförlü araç kiralama taleplerini en hızlı ve kesintisiz şekilde yerine getiren DERVİSH, misyon olarak müşteri memnuniyetini seçmiştir. 2000 yılında başlayan yolculuğunda yüzlerce farklı araçla hizmet veren firma, hedeflediklerini gerçekleştirirken tek bir müşteriyi bile mutsuz göndermemiştir. Konfor, güven ve lüksü yaşamak isteyen kurumsal ve bireysel müşterilere en iyi seyahat deneyimini yaşatma ilkesiyle 10 yılı aşkındır hizmet vermektedir. 

Vizyon
Teknolojinin paralelinde gelişen ulaşım araçlarını bünyesine katan DERVİSH, vizyon olarak tüm Türkiye ve dünyanın önde gelen ülkelerinde evrensel bir marka haline gelmek için yoluna devam etmektedir. Uluslararası bir marka olmayı hedefleyen  DERVİSH, araç içi konforun en üst düzeyde yaşanmasını hedeflemiştir.

 

 konya araç kiralama, konya rent a car, konya oto kiralama, konya araba kiralama, konya kiralık araç,  araç kiralama konya,

 rent a car konya, oto kiralama konya, konya kiralık araba, araba kiralama konya,

Konya Araç Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Rent a Car

Konya Oto Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Rent a Car

Konya Oto Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Rent a Car

Konya Oto Kiralama

Konya Araç Kiralama
Konya Rent a Car
Konya Oto Kiralama
Konya Araç Kiralama
Konya Rent a Car
Konya Oto Kiralama