İletişim

Dervish Oto Kiralama

Neden Dervish?

5 Madde ile Neden Dervish Oto Kiralama?

 

Bu yazımızda Konya araç kiralama da neden diğer oto kiralama firmaları değil de Dervish Araç Kiralamayı tercih etmeniz gerektiğini açıklayacağız.

 

1.) Provizyon, Depozito & Kredi Kartına Bloke Yok!

Provizyon, Depozito & Kredi Kartına Bloke Yok!

Bizi tercih etmenizin en önemli sebebi bazı firmalar araç kiralama yaparken provizyon uygularlar. Bu durum müşterileri zor durumda bırakan uygulamalardan biridir. Çünkü bu süreç boyunca kredi kartının belirli bir limiti kullanılmaz hale gelir. Ayrıca blokaj söz verildiği tarihe kaldırılmadığı takdirde müşteriler mağdur duruma düşebilir. Dervish oto kiralama olarak provizyonsuz araç kiralama hizmeti veriyoruz.

2.) Her Bütçeye Uygun Araçlar! (Ekonomik & Lüks)

Her Bütçeye Uygun Araçlar! (Ekonomik & Lüks)

Müşterilerimize en kaliteli ve hesaplı hizmet verebilmek için her bütçeye uygun Ekonomik, Orta, SUV ve Lüks araçlarımız ile araç çeşidimizi fazla tutuyoruz.

 

3.) YHT Tren Garı’na Mesafemiz 1 DK!

YHT Tren Garı’na Mesafemiz 1 DK!

Şehir dışından gelen, günü birlik araç kiralamak isteyen ve fazla vakit kayıp etmeden aracını almak isteyen müşterilerimiz için bulunmaz bir fırsat. Ayrıca sadece YHT tren garına değil Konya havalimanı & otogar ve Konya sınırları içeresinde dilediğiniz yere araç teslimi gerçekleştiriyoruz.

 

4.) Araçlarımız Full Rent a Car Kaskolu

Araçlarımız Full Rent a Car Kaskolu

Allah göstermesin herhangi bir kaza durumunda (Alkollü, Ehliyetsiz ve Ters Yön Hariç) tek taraflı veya çift taraflı bütün kazalarda full rent kaskomuzun yararlarından faydalanacaksınız.

 

5.) Şirketinize gider olarak işleyebilirsiniz (Yakıt Fişleri de dahil)

Şirketinize gider olarak işleyebilirsiniz (Yakıt Fişleri de dahil)

Fatura almanız durumunda şirketinize %100 olarak gidere işleyebilirsiniz ve ayrıca plaka belirtme durumunda da yakıt fişlerini direkt gider olarak işleyebilirsiniz.

 *Bu devirde araç fiyatları, bakım masrafları, kaza vb durumlar ile ilgilenmemek ve sermayenizi bu anlattığımız masraflardan kaçınarak işinizde kullanmak için en güzel fırsat!