Müşteri Hizmetleri


+90 (332) 322 6315

Araba Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu makalemizde sizlere Araç bakımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlardan bahsedeceğiz. Ayrıca bu konuyla ilgili olarak ‘Tertemiz Araçlar İçin Ne Yapılması Gerekir?’ makalemizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Birbirinden özel ve farklı yerler için kullanılan araba bakım ürünleri ile araçlarınızla oldukça yakından ilgilenecek ve bu ürünler sayesinde rutin bakımlarını yapabileceksiniz. Genellikle erkek sürücü ve şoförler araçlarının bakımına daha çok önem verir ve kullanımlarıyla daha çok yakından ilgilenirler. Bu sebeple her zaman arabalarında araç bakım ürünleri bulundururlar.

 Bu bakım ürünleri içerisinde direksiyon yağları, antifriziler, parfümler, boya koruma ürünleri, ayna ve cam silme ürünleri, parlatıcılar, araç losyonları, araç bezleri, mikro fiberler gibi birbirinden farklı ve hoş kokulu ürünleri barındırmaktadır. Bu bakım ürünleri ile arabalarının kullanım süreçleri daha uzun ömürlü garantiye sahip olmanın yanı sıra her zaman temiz ve hoş kokulu bir şekilde varlığını sürdürecektir.

Bu bakım ürünlerini kullanmaya başladığınız takdirde her zaman arabanız ilk günkü kadar yeni kalacak ve asla hiçbir kısmında paslanma ya da küflenme gibi durumlar baş göstermeyecektir. Bu bakım ürünlerinin en büyük amacı zaten araba, filo ve otoların bakımını tam anlamıyla yapabilmeyi sağlamaktır.

Bu bakım ürünleri sayesinde araçlarınızın hem iç kaplamalarını hem de dış kaplamalarını rahatlıkla temizleyebilecek, boyalarını değiştirebilecek ve her zaman ilk günkü kadar yeni kalmasını sağlayabileceksiniz. Tüm bakım ürünlerinin içerisinde yer alan hoş kokulu maddeler de araçlarınızın her zaman fresh kokmasını sağlayacaktır.

Araçlarınızın bu ürünler sayesinde yalnızca kaplama alanlarını değil aynı zamanda halı ve paspaslarını, camlarını, sileceklerini, ayna ve jantlarını dahi gönül rahatlığıyla ve güvenilir bir şekilde temizleyebileceksiniz. Çoğunlukla kimyasal maddeler içermeyen bu bakım ürünleri ile araçlarınız eski bir görünüme kavuşmuş olsa dahi yenilenmiş bir konuma geçecek ve sizler de bunun keyfini sürebileceksiniz.

Bu ürünler içerisinde yer alan özel şampuanlar, cilalar ve kaydırıcıları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Miktarlarına ise kendi tercihinizle karar verebilirsiniz. Hiçbir zarar vermeksizin araçlarınızı en güzel şekilde temizler ve bakımını sürdürürler. Kalıcı bir şekilde koruma sağlamak ve mükemmel parlaklıkları yakalamak adına bu araba bakım ürünlerinin kendilerine has olarak üretilen bezleri ve parçaları da seçtiğinizde bakım daha da iyi bir şekilde sürdürülmüş olacak. Araçlarınız her zaman yepyeni kalacak. Bu makelemizi sabırla okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Dervish Oto Kiralama Ekibi

 

Konya Araç Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Rent a Car

Konya Oto Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Rent a Car

Konya Oto Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Rent a Car

Konya Oto Kiralama

Konya Araç Kiralama
Konya Rent a Car
Konya Oto Kiralama
Konya Araç Kiralama
Konya Rent a Car
Konya Oto Kiralama